TCESS-S 180-130/783/L
Produkty pro průmyslové a komerční skladování energie
TCESS-S 180-130/783/L
VÝHODY PRODUKTU
  • Dělený modulární design pro flexibilnější nasazení a rozšíření
    Přijímá rozdělenou modulární strukturu, která umožňuje kombinované nasazení na vyžádání
  • Plnorozměrná ochrana + široká škála environmentálních kompatibilit
    Vysoký stupeň krytí IP54, podpora širokého teplotního rozsahu -30°C ~ +55°C
  • Vybaven několika ochranami včetně ochrany proti přepětí, podpětí, nadproudu a přehřátí
  • Specializovaná spolupráce pro mikrosítě
    Podporuje spouštění AC/DC s dobou přepnutí z/na síť ≤ 10 ms
  • THDi až 0,99 %, což zajišťuje vysoce kvalitní a stabilní výstupní výkon
PARAMETRY PRODUKTU
Parametry produktu bateriové skříně
Model zařízení TCESS-S 60-130/261/L TCESS-S 120-130/522/L TCESS-S 180-130/783/L
Parametry na straně střídavého proudu (připojeno k síti)
Zdánlivý výkon 143 kVA
Jmenovitý výkon 130 kW
Jmenovité napětí 400 V AC
Rozsah napětí 400 V AC ± 15 %
Jmenovitý proud 188A
Frekvenční rozsah 50/60 Hz ± 5 Hz
Účiník (PF) 0,99
THDi ≤3 %
Klimatizační systém Třífázový pětivodičový systém
Parametry na straně střídavého proudu (mimo síť)
Jmenovitý výkon 130 kW
Jmenovité napětí 380 V AC
Jmenovitý proud 197A
Jmenovitá frekvence 50/60 Hz
THDu ≤5 %
Přetížitelnost 110 % (10 minut), 120 % (1 minuta)
Parametry stejnosměrné strany (baterie, fotovoltaika)
Napětí FV naprázdno (Voc) 700 V
Rozsah fotovoltaického napětí 300V~670V
Jmenovitý výkon FV systému 60 kW 120 kW 180 kW
Maximální podporovaný výkon FV systému 1,1~1,4krát
Počet fotovoltaických MPPT systémů 4 kanály 8 kanálů 12 kanálů
Jmenovitá kapacita baterie 261,245 kWh 522,496 kWh 783,744 kWh
Rozsah napětí baterie 754 V ~ 923 V
Tříúrovňové zobrazení a ovládání BMS být vybaven
Maximální nabíjecí proud 188A
Maximální vybíjecí proud 188A