TCESS-S 180-130/783/L
Produk penyimpanan tenaga perindustrian dan komersial
TCESS-S 180-130/783/L
KELEBIHAN PRODUK
  • Reka bentuk modular berpecah untuk penggunaan dan pengembangan yang lebih fleksibel
    Mengguna pakai struktur modular berpecah yang membolehkan penggunaan gabungan atas permintaan
  • Perlindungan Dimensi Penuh + Keserasian Alam Sekitar Pelbagai
    Penarafan perlindungan tinggi IP54, menyokong julat suhu yang luas dari -30°C ~ +55°C
  • Kerjasama Khusus untuk Mikrogrid
    Menyokong permulaan AC/DC, dengan masa peralihan bersambung grid/luar grid ≤ 10ms
  • THDi serendah 0.99%, memberikan kuasa output yang berkualiti tinggi dan stabil
PARAMETER PRODUK
Parameter Produk Kabinet Bateri
Model Peralatan TCESS-S 60-130/261/L TCESS-S 120-130/522/L TCESS-S 180-130/783/L
Parameter Sisi AC (Bersambung dengan Grid)
Kuasa Ketara 143kVA
Kuasa Dinilai 130kW
Voltan Dinilai 400Vac
Julat Voltan 400Vac±15%
Arus Terkadar 188A
Julat Frekuensi 50/60Hz ± 5Hz
Faktor Kuasa (PF) 0.99
THDi ≤3%
Sistem AC Sistem Lima-Wayar Tiga Fasa
Parameter Sisi AC (Luar Grid)
Kuasa Dinilai 130kW
Voltan Dinilai 380Vac
Arus Terkadar 197A
Kekerapan Dinilai 50/60Hz
THDu ≤5%
Kapasiti Beban Lebih 110% (10 minit), 120% (1 minit)
Parameter Sisi DC (Bateri, PV)
Voltan Litar Terbuka PV (Voc) 700V
Julat Voltan PV 300V~670V
Kuasa PV yang Dinilai 60kW 120kW 180kW
Kuasa PV Maksimum yang Disokong 1.1~1.4 kali
Bilangan MPPT PV 4Saluran 8Channels 12Saluran
Kapasiti Bateri Dinilai 261.245kWh 522.496kWh 783.744kWh
Julat Voltan Bateri 754V ~923V
Paparan & Kawalan Tiga Aras BMS dilengkapi dengan
Arus Caj Maksimum 188A
Arus Pelepasan Maksimum 188A