TCESS-S 180-130/783/L
Ngā hua rokiroki pūngao ahumahi me te arumoni
TCESS-S 180-130/783/L
NGĀ PAINGA O TE HUA
  • Hoahoa wehewehe mō te whakatinanatanga me te whakawhānui ngāwari ake
  • Parenga Ahu-Katoa + Hototahitanga Taiao Whānui
  • Te Mahi Tahi Motuhake mō ngā Whatunga Iti
    Tautoko ana i te tīmatanga AC/DC, me te wā whakawhiti hono-pūnaha/kore-pūnaha ≤ 10ms
  • Ko te THDi he iti iho i te 0.99%, e tuku ana i te mana putanga kounga teitei me te pumau
NGĀ TAWHITO HUA
Ngā Tawhā Hua o te Kāpata Pūhiko
Tauira Taputapu TCESS-S 60-130/261/L TCESS-S 120-130/522/L TCESS-S 180-130/783/L
Ngā Tawhā Taha AC (Hono-Whatunga)
Mana Āhua 143kVA
Mana Whakatauria 130kW
Ngaohiko Whakatauria 400Vac
Awhe Ngaohiko 400Vac±15%
Iahiko Whakatauranga 188A
Awhe Auautanga 50/60Hz ± 5Hz
Tauwehenga Mana (PF) 0.99
THDi ≤3%
Pūnaha AC Pūnaha Waea-Rima-Wāhanga-Toru
Ngā Tawhā Taha AC (Kāore i te Whatunga)
Mana Whakatauria 130kW
Ngaohiko Whakatauria 380Vac
Iahiko Whakatauranga 197A
Auautanga Whakatauria 50/60Hz
THDu ≤5%
Te kaha utaina nui 110% (10min), 120% (1min)
Ngā Tawhā taha DC (Pūhiko, PV)
Ngaohiko Porowhita Tuwhera PV (Voc) 700V
Awhe Ngaohiko PV 300V~670V
Mana PV Whakatauria 60kW 120kW 180kW
Mana PV Mōrahi e Tautokona ana 1.1~1.4 ngā wā
Te maha o ngā PV MPPT 4Channels 8Channels 12Channels
Te Pūkaha Pūhiko Whakatauria 261.245kWh 522.496kWh 783.744kWh
Awhe Ngaohiko Pūhiko 754V ~923V
Whakaaturanga me te Mana Taumata-Toru a te BMS kia rite ki
Iahiko Utu Mōrahi 188A
Iahiko Tukunga Mōrahi 188A