TCESS-S 180-130/783/L
Produk panyimpenan energi industri lan komersial
TCESS-S 180-130/783/L
KEUNTUNGAN PRODUK
  • Desain modular sing kapisah kanggo penyebaran lan ekspansi sing luwih fleksibel
    Nganggo struktur modular pamisah sing ngidini panggunaan gabungan miturut panjaluk
  • Proteksi Dimensi Lengkap + Kompatibilitas Lingkungan Jarak Luas
    Rating proteksi dhuwur IP54, ndhukung kisaran suhu sing amba saka -30°C ~ +55°C
  • Kolaborasi Khusus kanggo Microgrid
  • THDi mung 0,99%, ngasilake daya output sing berkualitas tinggi lan stabil
PARAMETER PRODUK
Parameter Produk Lemari Baterai
Model Peralatan TCESS-S 60-130/261/L TCESS-S 120-130/522/L TCESS-S 180-130/783/L
Parameter Sisi AC (Tersambung karo Grid)
Kekuwatan sing Katon 143kVA
Daya sing Dirating 130kW
Tegangan sing Dirating 400Vac
Rentang Tegangan 400Vac ± 15%
Arus sing Dirating 188A
Rentang Frekuensi 50/60Hz ± 5Hz
Faktor Daya (PF) 0.99
THDi ≤3%
Sistem AC Sistem Lima Kawat Tiga Fase
Parameter Sisi AC (Off-Grid)
Daya sing Dirating 130kW
Tegangan sing Dirating 380Vac
Arus sing Dirating 197A
Frekuensi sing Dirating 50/60Hz
THDu ≤5%
Kapasitas Kelebihan Beban 110% (10 menit), 120% (1 menit)
Parameter Sisi DC (Baterai, PV)
Tegangan Sirkuit Terbuka PV (Voc) 700V
Rentang Tegangan PV 300V ~ 670V
Daya PV sing Dirating 60kW 120kW 180kW
Daya PV Maksimum sing Didhukung 1.1~1.4 kaping
Cacahing PV MPPT 4 Saluran 8 Saluran 12 Saluran
Kapasitas Baterai sing Dirating 261.245kWh 522.496kWh 783.744kWh
Rentang Tegangan Baterai 754V ~923V
Tampilan & Kontrol Telung Tingkat BMS dilengkapi karo
Arus Muatan Maksimum 188A
Arus Debit Maksimum 188A